OPERATOR PLOTERA DRUKUJĄCEGO

Dodano: 2018-01-10

Region: zachodniopomorskie

Miasto:

Kategoria: praca

Firma 2×3 S.A. istnieje na rynku od 1996 r. Z sukcesem zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją wysokiej jakości produktów komunikacji wizualnej z przeznaczeniem dla biura, szkoły, instytucji administracji publicznej, przedsiębiorstw różnych branż, rynku reklamowego, jak również do użytku domowego.
Charakterystyczną cechą naszej oferty jest jej elastyczność oraz szeroka gama produktów.

Siedziba firmy mieści się w Krzęcinie (woj. zachodniopomorskie).

Miejsce pracy: Krzęcin

Miejsce pracy: stargard

Wymagania:
• wykształcenie techniczne
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• mile widziana znajomość języka angielskiego
• odpowiedzialność
• sumienność

Pożądane:

Obowiązki:
• obsługa plotera drukującego
• dbanie o porządek w wyznaczonym obszarze
• praca zgodnie z określonymi procedurami
• współpraca z operatorami produkcji

Oferujemy:
• stabilną i interesującą pracę
• niezbędne narzędzia pracy
• przyjazną atmosferę pracy

Słowa kluczowe:

Produkcja

Kontakt w sprawie ogłszenia:

2x3

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie