Przedstawiciel handlowy

Dodano: 2018-01-10

Region: kujawsko-pomorskie

Miasto: Toruń

Kategoria: praca

Chcesz pracować w jednej z większych bydgoskich korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku, potrafisz budować trwałe relacje i chcesz widzieć wymierne efekty swojej pracy?

Jako przedstawiciel handlowy dołączysz do ambitnego zespołu profesjonalistów i będziesz odpowiadał za sprzedaż konkurencyjnych na rynku usług prawnych.

Miejsce pracy: Toruń

Wymagania:
- wykształcenie m.in. średnie (preferowane wyższe)
- czynnego prawa jazdy kat. B
- bardzo dobrej umiejętności prowadzenia rozmów handlowych
- wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych
- zdolności do nawiązywania trwałych relacji z innymi ludźmi
- silnej orientacji na wynik i koncentracji na planach sprzedażowych

Pożądane:
- doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej lub w obsłudze klienta biznesowego
- znajomość technik negocjacyjnych i sprzedażowych
- przebyte kursy, szkolenia w zakresie psychologii sprzedaży i obsługi klienta
- znajomość stosowania technik wywierania wpływu w praktyce
- znajomość języka korzyści w rozmowie sprzedażowej
- umiejętność właściwego reagowania na trudne sytuacje podczas kontaktu z klientem

Obowiązki:
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie sprzedaży na wyznaczonym terenie
- budowanie trwałych relacji z nowymi i dotychczasowymi klientami
- przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych
- prowadzenie rozmów handlowych oraz negocjacji
- prowadzenie bazy klientów
- raportowanie przebiegu i wyników pracy
- realizacja planów sprzedażowych
- budowania pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy:
- wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy
- niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy, laptop, mobilny internet, auto)
- bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta multiSport, dodatkowe ubezpieczenie)
- rozwój umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych
- program szkoleń związanych ze ścieżką Twojego rozwoju, w tym kompleksowe szkolenie wprowadzające
- możliwość pracy z profesjonalistami, w nowocześnie zarządzanej firmie o charakterze korporacyjnym

Słowa kluczowe:

Handel i obsługa klienta

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie