Asystentka Działu Handlowego /staż + zatrudnienie/

Dodano: 2018-01-10

Region: kujawsko-pomorskie

Miasto: Toruń

Kategoria: praca

Chcesz pracować w jednej z większych, nieustannie rozwijających się toruńskich korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku, chcesz współtworzyć środowisko profesjonalistów i chcesz widzieć wymierne efekty swojej pracy?

Dołącz do nas i zostań Asystentką/Asystentem Działu Handlowego.

Miejsce pracy: Toruń

Wymagania:
- wykształcenia wyższego, preferowane kierunki studiów PR, Social Media, Marketing, Administracja, Prawo
- doświadczenia na podobnym stanowisku, akceptowalna praktyka/staż w dziale handlowym lub dziale obsługi Klienta
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej/pośredniej (także Call Center)
- mile widziane doświadczenie w pracy administracyjno- biurowej lub jako przedstawiciel handlowy
- nienagannej prezencji
- wysokich zdolności organizacyjnych i interpersonalnych
- umiejętności pracy pod presją czasu
- zaangażowania w pracę oraz sumienności

Pożądane:

Obowiązki:
- kompleksowa i profesjonalna obsługa klientów (telefoniczna i mailowa)
- zarządzanie kalendarzem spotkań Dyrektora Handlowego
- organizacja, koordynacja i obsługa spotkań biznesowych
- wsparcie działań marketingowych i PRowych
- nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji
- sporządzanie wniosków, pism, prezentacji oraz innych dokumentów na potrzeby Działu
- bieżące wsparcie dla pracowników
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę stażową, następnie umowę o pracę
- współpracę od poniedziałku do piątku
- pracę w pełnym wymiarze godzin 8:00 - 16:00
- niezbędne narzędzia pracy
- bogatą ofertę świadczeń pozapłacowych (prywatną opiekę lekarską, kartę multiSport, dodatkowe ubezpieczenie)
- pracę w nowoczesnym środowisku wśród profesjonalistów w swojej dziedzinie
- dalszy rozwój w ramach struktur firmy
- wstępne szkolenie stanowiskowe
- możliwość doskonalenia kompetencji zawodowych

Słowa kluczowe:

Administracja biurowa

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie