Konsultant – stylista ślubny

Dodano: 2018-01-10

Region: kujawsko-pomorskie

Miasto: Bydgoszcz

Kategoria: praca

SZACUNEK, UCZCIWOŚĆ, DOSKONAŁOŚĆ, KREATYWNOŚĆ I PASJA to wartości, które są Ci bliskie?
Już teraz zacznij swoją karierę w branży mody ślubnej, pracując z pełnymi energii i entuzjazmu pasjonatami!

Poszukujemy energiczną Panią na stanowisko konsultantki - stylistki do salonu ślubnego.

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Wymagania:
Idealny Kandydat to osoba:
odnosząca się z najwyższym szacunkiem do ludzi
życzliwa innym, uczciwa i zawsze uśmiechnięta z miłą aparycją pasjonat mody i pracy w branży modowej otwarta na budowanie trwałych relacji z Klientami ambitna i nastawiona na sukces posiadająca zdolności organizacyjne, skrupulatna i samodzielna w działaniu lubiąca pracę w zespole

Pożądane:
Mile widziane:

Pasja stylistyczna i zainteresowanie branżą modową
Doświadczenie w sprzedaży z klientem indywidualnym w branży odzieżow

Obowiązki:
Zakres obowiązków na stanowisku:
profesjonalna obsługa klienta na najwyższym poziomie, zgodnie ze standardami firmy aktywna sprzedaż oraz fachowe doradztwo dbanie wizerunek salonu

Oferujemy:
Oferujemy Pracownikowi:
podjęcie współpracy w ramach stażu poprzez PUP / z gwarancją zatrudnienia / szkolenia wstępne: sprzedażowe i branżowe naukę doboru elementów stylizacji zatrudnienie na umowę o staż / następnie przedłużenie umowy / pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole

Słowa kluczowe:

Marketing i PR

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie