Specjalista ds. SEO z orzeczeniem - praca zdalna

Dodano: 2018-01-10

Region: opolskie

Miasto: Opole

Kategoria: praca

Firma Capital Work wspierająca zatrudnienie Osób Niepełnosprawnych prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko: Specjalista ds. pozycjonowania i Social Media z orzeczeniem
Praca zdalna, ale z koniecznością pojawiania się w biurze w Opolu min. raz w tygodniu

Miejsce pracy: Opole

Wymagania:
• aktualne orzeczenia o stopniu niepełnosprawności,
• wiedza poparta doświadczeniem z zakresu SEO,
• dobra znajomości Google Analytics, Google Search Console, Senstirnm Ahrefs, MajesticSEO,
• Samodzielność w wykonywaniu działań SEO na każdym etapie projektu,
• umiejętności pracy w zespole,
• zdolności analitycznego myślenia i szybkiego przyswajania nowej wiedzy,
• kreatywności i umiejętności rozwiązywania problemów,
• mile widziane doświadczenie w dziedzinie SMM.

Pożądane:

Obowiązki:
• analiza serwisów internetowych,
• optymalizacja stron internetowych,
• budowanie wysokiej pozycji stron w wyszukiwarkach,
• tworzenie oraz realizacja kompleksowej strategii komunikacji w mediach społecznościowych,
• prowadzenie i zarządzanie profilami firmy oraz organizowanie kampanii promocyjnych.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• możliwość udoskonalenia swoich umiejętności
• perspektywę rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Uprzejmie prosimy o informację w CV na temat orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Słowa kluczowe:

IT i e-commerce

Kontakt w sprawie ogłszenia:

Capital Work Sp. z o. o.

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie