Prawnik/ Radca Prawny/ Adwokat- praca w siedzibie-44-240 Żory

Dodano: 2018-01-10

Region: śląskie

Miasto: Żory

Kategoria: praca

CDO24 jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, świadczącą od 2009 profesjonalną i fachową pomoc prawną w szeroko pojętym segmencie usług doradczo-prawniczych.

Miejsce pracy: Żory

Wymagania:
- wpis na listę radców prawnych/ adwokatów
- prawo jazdy kat. B.
- kreatywność, rzetelność, sumienność, odpowiedzialność za powierzone zadania i obowiązki

Pożądane:

Obowiązki:
- udzielanie informacji prawnych
- reprezentowanie Klientów Spółki przed organami administracji publicznej i sądami
- przygotowywanie pism nieprocesowych i procesowych
- tworzenie umów i opinii prawnych
- bieżąca obsługa Klientów

Oferujemy:
• pracę w ambitnym i doświadczonym zespole,
• możliwość rozwoju, kreowania własnej ścieżki kariery
• stałe godziny pracy
• atrakcyjne wynagrodzenie

Słowa kluczowe:

Pozostałe zawody

Kontakt w sprawie ogłszenia:

cdo24

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie