Graphic Designer

Dodano: 2018-01-10

Region: mazowieckie

Miasto: Warszawa

Kategoria: praca

Wirtualna Polska Media S.A. partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

Graficzne opracowywanie prezentacji przetargowych
Przygotowywanie wizualizacji stron, kampanii banerowych, grafik do SM

Wymagania:

Min 1 rok doświadczenia na stanowisku Graphic Designera w agencji reklamowej, dziale kreatywny domu mediowego lub wydawcy internetowego
Biegła, praktyczna znajomość pakietem Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign)
Doświadczenie w realizacji projektów w obszarze Digital – poparte portfolio
Kreatywność, zmysł estetyczny i znajomość trendów w graficznym opracowywaniu prezentacji
Swoboda w tworzeniu infografik i prezentacji dla klientów
Wyczucie kompozycji i typografii oraz świetne oko do szczegółów
Docenimy Twoją umiejętność rysowania

Oferujemy:

Możliwość realizowania własnych pomysłów i ambicji zawodowych
Udział w projektach realizowanych na rzecz największych marek lokalnych i międzynarodowych
Zespół bardzo pozytywnych ludzi
Nieformalną atmosferę pracy
Nowoczesne biuro
Parking dla rowerów i prysznice
Atrakcyjny pakiet benefitów

Słowa kluczowe:

grafika/kreacja artystyczna/fotografia

Kontakt w sprawie ogłszenia:

Wirtualna Polska Media S.A.

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie