Specjalista ds. kadr i płac

Dodano: 2018-01-10

Region: łódzkie

Miasto:

Kategoria: praca

Renomowana szkoła prywatna o długoletniej tradycji w Łodzi.

Obowiązki:

Kompleksowa obsluga kadrowo-placowa (ok. 70 pracowników na podst. KP), prace pomocnicze w księgowości, reprezentowanie firmy przed organami kontroli zewnętrznej.

Wymagania:
wykształcenie kierunkowe, doświadczenie minimum 5 letnie na podobnym stanowisku, umiejętność obsługi programu OPTIMA, dokładność, skrupulatność w realizacji zadań.

Oferujemy:
ciekawą pracę na dogodnych warunkach, w sprzyjającym środowisku; możliwość awansu i doskonalenia zawodowego; milą atmosferę.

Uwaga: możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze (do wyboru).
Prosimy o przesłanie CV i LM z dopiskiem KADRY

Słowa kluczowe:

human resources

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie