Web Analyst

Dodano: 2018-01-10

Region: mazowieckie

Miasto: Warszawa

Kategoria: praca

Web Analyst

Wirtualna Polska Media S.A. partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:
Web Analyst
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

Raportowanie KPI produktów w obszarze Akcji Specjalnych - przygotowywanie raportów, prezentacji i analiz
Optymalizacja i automatyzacja raportów, monitorowanie jakości danych
Bieżące wsparcie analityczne osób odpowiedzialnych za projekty Akcji Specjalnych
Rekomendowanie optymalizacji wyników prowadzonych działań i kampanii oraz wsparcie w implementacji zmian
Koordynacja i realizacja projektów badawczych w zakresie produktów Akcji Specjalnych

Wymagania:

Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze e-marketingu i analizy danych digital
Wysokie umiejętności w zakresie analizy i interpretacji danych
Doskonała znajomości Google Analytics, Ms Excel
Wykształcenie kierunkowe: ekonometria, matematyka, marketing
Wysokie zdolności komunikacyjne oraz bardzo dobra organizacji pracy
Samodzielność, odpowiedzialność oraz dokładność
Proaktywne podejście do zadań
Znajomości języka angielskiego w stopniu zaawansowanym

Dodatkowym docenimy:

Doświadczenie w realizacji kampanii performance (SEM, afiliacja)
Znajomości narzędzi analitycznych, w szczególności DoubleClick Campaign Manager
Doświadczenie w tworzeniu modeli atrybucyjnych w obszarze digital

Oferujemy:

Ciekawe, różnorodne projekty
Zespół doświadczonych i bardzo pozytywnych ludzi
Nieformalną atmosferę pracy
Elastyczne warunki i godziny pracy;
Nowoczesne biuro;
Parking dla rowerów i prysznice;
Atrakcyjny pakiet benefitów.

Słowa kluczowe:

analiza

Kontakt w sprawie ogłszenia:

Wirtualna Polska Media S.A.

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie