Wydawca serwisów technologicznych

Dodano: 2018-01-10

Region: mazowieckie

Miasto: Warszawa

Kategoria: praca

Wirtualna Polska Media S.A. partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

Selekcja materiałów do publikacji
Kontrola jakości materiałów publikowanych w serwisach technologicznych WP
Monitoring statystyk i celów zasięgowych dziennych, miesięcznych
Monitoring wydarzeń technologicznych i naukowych w Polsce i na świecie
Współpraca z redakcjami serwisów technologicznych w zakresie tworzeniu materiałów

Wymagania:

Minimum 2-lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Dobry warsztat redaktorski
Znajomość narzędzi analitycznych (Scroll Mapa, Heat Mapa, Google Analytics)
Znajomość trendów nowych technologii i nauki
Biegła umiejętność poruszania się w mediach społecznościowych (FB, Twitter, pozostałe)
Umiejętność działania w dynamicznym i zmiennym środowisku
Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
Gotowości do pracy zmianowej, także w weekendy i święta
Znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

Pracę w jednej z największych w Polsce, nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie mediowej
Przyjazny team i swobodną atmosferę pracy
Nowoczesne biuro
Parking dla rowerów i prysznice
Atrakcyjny pakiet benefitów

Słowa kluczowe:

internet/e-commerce

Kontakt w sprawie ogłszenia:

Wirtualna Polska Media S.A.

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie