Agile Project Manager

Dodano: 2018-01-10

Region: mazowieckie

Miasto: Warszawa

Kategoria: praca

Wirtualna Polska Media S.A. partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

Współpraca z zespołami developerskimi w metodykach zwinnych
Definiowanie zadań projektowych
Opracowywanie planu projektów
Monitoring postępów realizacji prac
Wdrożenie i zarządzanie zmianami w prowadzonych projektach
Komunikacja z innymi zespołami produktowymi i projektowymi

Wymagania:

Min. 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami digitalowymi (mile widziane w branży mediowej/reklamowej)
Praktyczna znajomość metodyk zwinnego zarządzania projektami
Umiejętność zarządzania i współpracy z
multidyscyplinarnymi zespołami projektowymi
Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
Umiejętność analizowania danych, wyciągania wniosków i tworzenia rekomendacji zmian projektowych i produktowych
Umiejętność działania w dynamicznym i zmiennym środowisku
Umiejętność pracy pod presją czasu
Zainteresowanie rozwojem produktu mediowego
Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Pracę w jednej z największych w Polsce, nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie mediowej
Zgrany, ambitny zespół specjalistów i swobodną atmosferę pracy
Dużą samodzielność działania
Rozwój w zakresie prowadzenia projektów
Możliwość realizowania własnych pomysłów
Atrakcyjny pakiet benefitów

Słowa kluczowe:

informatyka/programowanie

Kontakt w sprawie ogłszenia:

Wirtualna Polska Media S.A.

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie