HDOmedical zatrudni : ratownika medycznego, opiekuna w Domu Pomocy Społe...

Dodano: 2018-01-10

Region: mazowieckie

Miasto: Warszawa

Kategoria: praca

HDOmedical zatrudni : ratownika medycznego, opiekuna w Domu Pomocy Społecznej, pielęgniark

HDOmedical zatrudni Specjalistów do świadczenia usług
specjalistycznych na terenie Warszawy. Przede wszystkim poszukujemy
ratownika medycznego, opiekuna w Domu Pomocy Społecznej,
pielęgniarki, asystenta osoby niepełnosprawnej, opiekunki
środowiskowej, a także pracownika socjalnego, psychologa, pedagoga,
logopedy, terapeuty zajęciowego, rehabilitanta.
Wymagania:
-wykształcenie co najmniej średnie
- kwalifikacje do wykonywania zawodu przede wszystkim: ratownika
medycznego, opiekuna w Domu Pomocy Społecznej, pielęgniarki,
asystenta osoby niepełnosprawnej, opiekunki środowiskowej, a także
pracownika socjalnego, psychologa, pedagoga, logopedy, terapeuty
zajęciowego, rehabilitanta.
WAŻNE - proszę o dołączenie dyplomów potwierdzających kwalifikacje-
bez tego udział w procesie rekrutacyjnym będzie niemożliwy
Zakres obowiązków:
- Uczenie i rozwijanie umiejętności niezbędnych do samodzielnego
życia, jak np. umiejętności społecznego funkcjonowania, motywowanie
do aktywności, pomoc w załatwianiu spraw urzędowych, wspieranie i
pomoc w uzyskaniu zatrudnienia.
- Pielęgnacja jako wspieranie procesu leczenia - pilnowanie
przyjmowania leków, uzgadnianie i pilnowanie terminów wizyt
lekarskich, mierzenie ciśnienia tętniczego, glikemii i temperatury
ciała.
- Pomoc w utrzymaniu higieny ciała, w szczególności u osób
leżących.
Oferujemy:
- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Szkolenia przygotowujące do wykonywania pracy,
-Wynagrodzenie uzależnione od wymiaru etatu
- Elastyczny czas pracy,
- Opiekę i wsparcie Koordynatora
- Premie za ciągłość pracy,
- Stałe zlecenia
Sposób aplikowania:
Osoby chętne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji zachęcamy do
wysłania swojej aplikacji i scanów dokumentów na
adres:makulec@nadzieja-opieka.pl lub kontakt telefoniczny 669981156

Słowa kluczowe:

opieka

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie