Redaktor

Dodano: 2018-01-12

Region: lubelskie

Miasto: Lublin

Kategoria: praca

Redaktor

Wirtualna Polska Media S.A. partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:
Redaktor
Miejsce pracy: Lublin

Obowiązki:

Pisanie i formatowanie artykułów z różnych dziedzin, m.in. zdrowie, parenting, lifestyle, fitness
Obróbka graficzna zdjęć
Tworzenie materiałów video

Wymagania:

Lekkie pióro i dobry warsztat pisarki
Doświadczenie w pracy w mediach
Bardzo dobra orientacja w bieżących wydarzeniach
Kreatywność
Duża chęć poszerzania wiedzy i podejmowania nowych wyzwań
Umiejętność pracy w zespole
Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Wykształcenie wyższe humanistyczne
Znajomość zagadnień SEO
Znajomość pakietu OpenOffice, programu Gimp

Oferujemy:

Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w jednaj z największych spółek
branży mediowej
Możliwość publikacji materiałów w prestiżowym medium o zasięgu ogólnokrajowym
Szansę nauki i rozwoju
Zespół fajnych ludzi :)

Słowa kluczowe:

internet/e-commerce

Kontakt w sprawie ogłszenia:

Wirtualna Polska Media S.A.

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie