Pracownik działu kadr i płac (nr ref. PDK/KR)

Dodano: 2018-01-13

Region: małopolskie

Miasto: Kraków

Kategoria: praca

Naszym Klientem jest firma specjalizująca się w przemyśle ciężkim, wykonująca zlecenia w rożnych krajach Europy.

Miejsce pracy: Kraków

Wymagania:

min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
wiedza w obszarze kadr i płac,
mile widziana znajomość języka niemieckiego,
znajomość pakietu MS Office,
bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie, umiejętności pracy w zespole,

Pożądane:

Obowiązki: praca w dziale kadr i płac

Oferujemy:

umowa o pracę,
możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
koleżeńska atmosfera.

Słowa kluczowe:

Administracja biurowa

Kontakt w sprawie ogłszenia:

GD Profesja S.C.

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

ogloszenia.e-gratka.info us.scutt.eu scutt.eu de.scutt.eu