Dekarz - papa termozgrzewalna, Norwegia/Bergen

Dodano: 2018-01-13

Region: cały kraj

Miasto:

Kategoria: praca

Naszym Klientem jest norweska agencja pracy, zatrudniająca specjalistów z branży przemysłowo-budowlanej.

Miejsce pracy: Bergen

Wymagania:
• doświadczenie na stanowisku dekarza w układaniu papy termozgrzewalnej (min. 5 lat)
• swobodna umiejętność czytania i rozumienia rysunku technicznego
• komunikatywna znajomość języka angielskiego

Pożądane:

Obowiązki:
• praca na dachach przy papie termozgrzewalnej

Oferujemy:
• bardzo dobre warunki finansowe
• opieka Konsultantów Personalnych
• wszystkie ubezpieczenia oraz świadczenia zgodnie z prawem norweskim

Słowa kluczowe:

Budownictwo i nieruchomości

Kontakt w sprawie ogłszenia:

GD Profesja S.C.

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie