Kasjer/ka Dąbrówka

Dodano: 2018-01-18

Region: Lubuskie

Miasto: Zielona Góra

Kategoria: Praca

Lokalizacja: Zielona Góra, Lubuskie

Zakres obowiązków:
– realizacja płatności gotówkowych i bezgotówkowych poprzez obsługę kasy fiskalnej oraz terminala do obsługi kart płatniczych,
– sumienne, dokładne i terminowe wykonywanie zleconych przez pracodawcę zadań,związanych z obsługą klientów,

Oferujemy:
- cotygodniowe wynagrodzenie
- atrakcyjną stawkę godzinową,
- darmowe szkolenie z obsługi kasy fiskalnej,
-premię za prodyktywność

Wymagania:
- pełnoletniość,
- posiadanie aktualnej książeczki sanitarno- epidemiologicznej,
- dyspozycyjność do podjęcia pracy zmianowej,

Słowa kluczowe:

Inne

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie