Aplikant radcowski/absolwent prawa/Młodszy prawnik

Dodano: 2018-01-27

Region: dolnośląskie

Miasto: Wrocław

Kategoria: praca

Kancelaria Radców Prawnych K&L Legal Sp.k.
Nasza Kacelaria zajmuje się doradzaniem największym w kraju firmom budowlanym, największym w kraju uczelniom oraz firmom z zakresu obrotu wierzytelnościami, znanym firmom deweloperskim, licznym spółkom, kancelariom księgowym i audytorskim, a także firmom transportowo – spedycyjnym. Zajmujemy się również doradzytwem w zakresie prawa bankowego i zatrudniania cudzoziemców.
Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
opracowywanie, modyfikowanie oraz opiniowanie tekstów umów, prowadzenie postępowań sądowych, egzekucyjnych, likwidacyjnych, upadłościowych, doradztwo prawne oraz sporządzanie opinii prawnych.

Wymagania:
cechy: skrupulatność, odpowiedzialność, kreatywność, zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole, doskonała znajomość obsługi komputera, gotowość do rozwoju i nauki, mile widziane biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, zainteresowanie rozwojem w prawie cywilnym, procesowym, prawie zamówień publicznych, wymagamy ukończonych studiów magisterskich oraz tytułu magistra prawa, w wypadku aplikantów radcowskich oczekujemy pierwszego lub drugiego roku aplikacji.

Oferujemy:
ciekawą i rozwojową pracę, atrakcyjne warunki zatrudnienia, możliwość objęcia patronatem, a dla najlepszych możliwość refundacji kosztów aplikacji.

Słowa kluczowe:

prawo

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie