Serwisant Bram Przemysłowych

Dodano: 2018-01-31

Region: kujawsko-pomorskie

Miasto:

Kategoria: praca

LOADING SYSTEMS POLSKA SP. Z O.O.
Loading Systems jest wiodącą europejską firmą, obecną na rynku polskim od ponad 20 lat, specjalizującą się w produkcji, montażu i serwisie kompletnych systemów przeładunkowych – bram przemysłowych, ramp, śluz, stołów nożycowych oraz innych urządzeń zapewniających wysoką wydajność pracy i bezpieczeństwo stanowisk przeładunkowych.

Obowiązki:

świadczy usługi serwisowe systemów przeładunkowych firmy Loading Systems diagnozuje i usuwa usterki, wykonuje przeglądy okresowe raportuje działania i ma stały kontakt z koordynatorem serwisu doradza i wspiera klientów, partnerów firmy w kwestii doboru produktów i usług firmy promuje markę Loading Systems poprzez rzetelne i profesjonalne podejście do klienta

Wymagania:
wykształcenie średnie podstawowa znajomość elektroniki praktyczna znajomość technik spawalniczych i ślusarskich dobra organizacja pracy, dyspozycyjność umiejętność pracy zespołowej umiejętność pracy z dokumentacją techniczną znajomość MS Office
łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność budowania relacji inne uprawnienia: spawanie, SEP, podnośniki nożycowe, wózki widłowe będą dodatkowym atutem mile widziane doświadczenie w montażu lub serwisie techniki bramowej, dokowej lub automatyki przemysłowej prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
umowę o pracę atrakcyjny system premiowy szkolenia wyposażony samochód i telefon do celów służbowych pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i możliwość rozwoju zawodowego

Słowa kluczowe:

budownictwo/geodezja

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie