Pracownik działu mięso/ wędliny/ sery (tygodniówki) ul. Zwycięstwa

Dodano: 2018-02-01

Region: Dolnośląskie

Miasto: Wrocław

Kategoria: Praca

Lokalizacja: Wrocław, Dolnośląskie

Zakres obowiązków:
- obsługa wagi;
- sprzedaż świeżych przetworów;
- utrzymanie porządku w miejscu pracy;
- pakowanie towaru;
- wydawanie klientom towaru.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie 14,00 zł/h
- wypłata przelewem co tydzień na konto;
- zatrudnienie online bez wyjścia z domu;
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
- pracę w firmie o wysokiej dbałości o prawa pracownicze;
- pracę w pełnym wymiarze godzin 5 dni w tygodniu po 8h

Wymagania:
- książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych;
- komunikatywność, cierpliwość i empatia wobec klientów.
- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
- dyspozycyjność do pracy zmianowej ( rano i popołudnie)

Słowa kluczowe:

Sprzedaż

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie