Social Media Specialist – content

Dodano: 2018-02-03

Region: dolnośląskie

Miasto: Wrocław

Kategoria: praca

Money.pl
Od 2000 r. dostarczamy informacje o finansach i prezentujemy najlepsze produkty dla osób i firm. Stoi za nami Money.pl - najpopularniejszy portal o finansach i biznesie w Polsce oraz Wirtualna Polska - numer 1 wśród portali horyzontalnych w polskim internecie. Obecnie poszukujemy specjalisty do naszego zespołu performance marketingu:
Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
projektowanie i prowadzenie samodzielnej komunikacji w mediach społecznościowych (Facebook + Instagram oraz Twitter), współtworzenie strategii działania naszych marek w mediach społecznościowych, angażowanie społeczności zgromadzonych wokół nich, wsparcie przy projektowaniu treści do kampanii reklamowych (nie tylko do mediów społecznościowych), wychwytywanie trendów i przekładanie ich na działania bieżące i projektowe, wsparcie w tworzeniu i rozwijaniu nowych projektów związanych z marketingiem internetowym oraz sektorem e-commerce.

Wymagania:
minimum rocznego doświadczenia w prowadzeniu działań w mediach społecznościowych - warunek konieczny, doskonałej znajomości Facebooka oraz aktualnych trendów w social media, samodzielności w powierzonych zadaniach z umiejętnością pracy w zespole, lekkiego pióra, kreatywności oraz poczucia estetyki, podstawowej znajomości zagadnień związanych z finansami, bardzo dobrej organizacji pracy i odpowiedzialności, poczucia humoru - warunek konieczny :)

dodatkowym atutem będzie umiejętność stosowania zagadnień związanych z user experience lub e-commerce, kolejnym plusem będzie znajomość narzędzi: Facebook Ads, FastTony.es, Brand24 i Sotrender,

Oferujemy:
długofalową współpracę przy ciekawych projektach oraz wdrażanie w życie własnych pomysłów, elastyczne godziny pracy – wiemy, że niektórzy lubią spać dłużej :), pracę w kameralnym zespole z ludźmi otwartymi na Twoje propozycje i chętnie dzielącymi się swoją wiedzą, kartę Multisport, ubezpieczenie medyczne Lux Med, ubezpieczenie grupowe, owocowe czwartki, możliwość rozwoju w zakresie szeroko pojętego marketingu internetowego, udział w konferencjach, lekcje języka angielskiego, najlepsze imprezy integracyjne.:)

Słowa kluczowe:

internet/e-commerce

Kontakt w sprawie ogłszenia:

Money.pl

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie