Monter / Instalator systemów telekomunikacyjnych

Dodano: 2018-02-03

Region: pomorskie

Miasto:

Kategoria: praca

TILT
Firma z siedzibą w Gdańsku, działająca prężnie na rynku telekomunikacyjnym świadczy usługi dla czołowych operatorów systemów komórkowych.

Obowiązki:
W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko: monter / instalator systemów telekomunikacyjnych (praca na wysokości) w zakresie:
budowy i rozbudowy stacji bazowych budowy i modyfikacji łączy radiowych budowy wież i masztów telekomunikacyjnych montaż okablowania strukturalnego

Wymagania:
dyspozycyjność (wyjazdy w delegacje na ternie północnej Polski) chęć zdobycia i rozszerzenia wiedzy w dziedzinie telekomunikacji brak przeciwwskazań do pracy na wysokości prawo jazdy kat. B solidność i zaangażowanie w wykonywane zadania

Mile widziane
doświadczenie w pracy na wysokości doświadczenie w pracy związanej z instalacjami telekomunikacyjnymi i elektrycznymi doświadczenie w branży budowlanej uprawnienia SEP

Oferujemy:
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności. (2500-5000zł)

Poszukujemy również osób młodych bez doświadczenia zawodowego.
Oferujemy pracę naumowę zlecenie lub działanośc gospodarczą.

Słowa kluczowe:

instalacja/utrzymanie/serwis

Kontakt w sprawie ogłszenia:

TILT

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie