Specjalista ds. marketingu

Dodano: 2018-02-11

Region: pomorskie

Miasto: Wejherowo

Kategoria: praca

Dla jednego z naszych klientów – międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży opakowań, w związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: ( pow. Wejherowski )

Miejsce pracy: Wejherowo

Wymagania:
-2 lata doświadczenia w obszarze zarządzania projektami marketingowymi B2B lub pracy na podobnym stanowisku w dziale marketingu lub sprzedaży.
-Język angielski na poziomie zaawansowanym.
-Wyższe wykształcenie ekonomiczne, pozyskane w ramach studiów na kierunku marketing i zarządzanie lub podobnym.
-Znajomość rynku oraz technik jego badania.
-Znajomość pakietu Adobe Illustrator lub innego programu graficznego.
- Wiedza z zakresu sprzedaży i marketingu.
-Kursy kierunkowe.
- Prawo jazdy kat. B.

Pożądane:

Obowiązki:
-Utworzenie strategii marketingowej.
-Planowanie i realizacja działań marketingowych mających na celu promocję produktów w Polsce oraz na rynkach zagranicznych.
-Przygotowanie materiałów reklamowych o firmie i jej produktach – opisy produktów, ulotki, prezentacje, infografiki, filmy itp.
-Wykorzystanie nowoczesnych narzędzi marketingu internetowego.
- Organizacja eventów marketingowych (konferencje, szkolenia i spotkania z klientami).
-Współpraca z agencjami reklamowymi i podwykonawcami.

Oferujemy:
-Atrakcyjne warunki pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
-Możliwości rozwoju zawodowego.
-Atrakcyjny pakiet benefitów.
-Ubezpieczenie na życie.

Słowa kluczowe:

Marketing i PR

Kontakt w sprawie ogłszenia:

Chronos International

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie