Przedstawiciel Handlowy

Dodano: 2018-02-11

Region: kujawsko-pomorskie

Miasto: Bydgoszcz

Kategoria: praca

Dla Naszego Klienta, firmy z branży poligrafii, w związku z rozwojem, obecnie poszukujemy osób na stanowisko :

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Wymagania:

Doświadczenie w sprzedaży (branża poligraficzna ).
Silne zorientowanie na wzrost wyników i determinacja.
Posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B.
Znajomość języka angielskiego – mile widziana.
Komunikatywność i wysoka kultura osobista.

Pożądane:

Obowiązki:

Współtworzenie i realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.
Pozyskiwanie nowych klientów.
Raportowanie wyników .
Zapewnienie wysokich standardów obsługi Klienta.

Oferujemy:
Pracę w zgranym i doświadczonym zespole.
Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku, konkurencyjne wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem premiowym.
Samochód służbowy.
Możliwość podniesienia swoich kwalifikacji i realizacji własnych pomysłów.

Słowa kluczowe:

Handel i obsługa klienta

Kontakt w sprawie ogłszenia:

Chronos International

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie