Kierownik Produkcji Tworzyw Sztucznych – Główny Technolog

Dodano: 2018-02-11

Region: podkarpackie

Miasto: Tarnobrzeg

Kategoria: praca

Naszym klientem jest firma produkcyjna z branży tworzyw sztucznych ( produkcja granulatów ). W związku z rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

(zakres: wytłaczanie , produkt - granulaty )

Miejsce pracy: woj. podkarpackie

Miejsce pracy: Tarnobrzeg

Wymagania:
Minimum 5 - letniego doświadczenia w pracy na pokrewnym stanowisku w firmie produkcyjnej w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych ( granulaty ),
Znajomość z technologii: wytłaczania , mile widziana znajmość technologii: ekstruzja folii, wtrysk,
Wykształcenie wyższe techniczne, chemiczne, preferowane: Politechnika, Wydział Tworzyw Sztucznych,
Preferowane doświadczenie w przemyśle przetwórstwa tworzyw sztucznych i granulatów,
Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz organizacji pracy własnej i zespołu,
Znajomość systemów jakości,
Dobra znajomość języka angielskiego- mile widziana .

Pożądane:

Obowiązki:
Witam Pana.

Obecnie prowadzę projekt rekrutacyjny, który być może Pana zainteresuje. Poniżej szczegóły:

Zakres obowiązków:

Organizacja i kontrola działań produkcyjnych,

Zarządzanie podległym zespołem ( do 10 pracowników),

Efektywna realizacja planów produkcji pod względem ilościowym i jakościowym,

Nadzór nad bezpiecznym prowadzeniem procesów produkcyjnych – w tym właściwym wykorzystaniem maszyn i urządzeń,

Udział w projektach optymalizacyjnych,

Odpowiedzialność za kontrole jakości w firmie,

Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad BHP na podległym obszarze,
Tworzenie raportów, analiz, prognoz dotyczących obszaru produkcji.

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie,
Atrakcyjne Wynagrodzenia,
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Słowa kluczowe:

Produkcja

Kontakt w sprawie ogłszenia:

Chronos International

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie