Kierownik Łańcucha Dostaw

Dodano: 2018-02-11

Region: pomorskie

Miasto:

Kategoria: praca

Dla jednego z naszych klientów – międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży opakowań, w związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Strzebielino

Głównym celem stanowiska będzie organizowanie łańcucha dostaw, monitorowanie poziomu zapasów, usprawnianie procesów, negocjowanie warunków z dostawcami, zawieranie umów z dostawcami, zarządzanie budżetem, sporządzanie okresowych raportów, optymalizowanie poziomów stoków surowców, kontrolowanie i optymalizowanie kosztów w podległym obszarze.

Wymagania:
-Kilkuletnie doświadczenie pracy na podobnym stanowisku w firmie z branży opakowań lub pokrewnej.
-Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
-Wykształcenie wyższe (logistyka, ekonomika przedsiębiorstw).
-Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, mile widziana znajomość języka włoskiego.
-Znajomość nowoczesnych technik zarządzania logistycznego i systemów informatycznych wspomagających procesy logistyczne.
-Bardzo dobra praktyczna znajomość procesów logistyczno-zakupowych oraz procesów związanych z gospodarką magazynową.
-Znajomość systemów klasy ERP oraz specyfiki wysokiego składu znajomość zasad Dobrej Praktyki Higienicznej i Dobrej Praktyki Produkcyjnej.

Pożądane:

Obowiązki:
-Zakup materiału bazowego oraz innych materiałów do produkcji bez ograniczeń.
-Nadzór nad podległymi pracownikami.
-Przestrzeganie procedur systemu zarządzania ISO.
-Akceptacja formalna i merytoryczna dokumentów z zakresu powierzonych obowiązków.
-Akceptacja merytoryczna dokumentów z zakresu funkcjonowania Działu.
-Ustalanie cen bez ograniczeń.

Oferujemy:
-Atrakcyjne warunki pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
-Możliwości rozwoju zawodowego.
-Atrakcyjny pakiet benefitów.
-Ubezpieczenie na życie.

Słowa kluczowe:

Produkcja

Kontakt w sprawie ogłszenia:

Chronos International

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie