Pracownik hali - układanie towaru w dziale przemysłowym PGC w dniach 14/...

Dodano: 2018-02-14

Region: Wielkopolskie

Miasto: Poznań

Kategoria: Praca

Pracownik hali - układanie towaru w dziale przemysłowym PGC w dniach 14/15.02, 15/16.02, 26/27.02, 27/28.02 w godz. 22-6

Lokalizacja: Poznań, Wielkopolskie

Zakres obowiązków:
- Układanie towaru
- Opróżnianie magazynu z towaru

Oferujemy:
- Pracę na nocną zmianę 22-6
- Zatrudnienie od zaraz
- Atrakcyjną stawkę godzinową
- Wypłatę co tydzień

Wymagania:
- Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
- Własny dojazd (autobus miejski bezpośrednio z pętli Ogrody)
- Dyspozycyjność do pracy.

Słowa kluczowe:

Praca fizyczna

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie