Pomocnik Brygadzisty (Niemcy) (nr ref. HELF/DE)

Dodano: 2018-02-15

Region: cały kraj

Miasto:

Kategoria: praca

Naszym Klientem, jest nowoczesna niemiecka firma specjalizująca się w obróbce wtryskowej tworzyw sztucznych w branżach: samochodowej, sanitarnej i medycznej.

Miejsce pracy: Lahr

Wymagania:
Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
Sprawność manualna, dokładność, skrupulatność
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Chęć szybkiego wyjazdu

Obowiązki:
Praca na linii produkcyjnej i magazynie przy transporcie komponentów,
Wsparcie brygadzisty w organizacji produkcji
Troska o porządek na linii produkcyjnej

Oferujemy:
Umowa o pracę bezpośrednio w niemieckiej firmie na czas nieokreślony
Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i znajomości języka
Pomoc w znalezieniu mieszkania i załatwieniu formalności

Słowa kluczowe:

Produkcja

Kontakt w sprawie ogłszenia:

GD Profesja S.C.

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie