Praca w NGK Ceramics - Operator linii produkcyjnej (sekcja piece) (nr re...

Dodano: 2018-02-15

Region: śląskie

Miasto: Gliwice

Kategoria: praca

Praca w NGK Ceramics - Operator linii produkcyjnej (sekcja piece) (nr ref. 51/12/KTPT/JE)

Work Express Sp. z o.o. (Certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116) dla swojego Klienta, poszukuje osób na stanowisko:

Operator linii produkcyjnej (sekcja piece)- NGK Ceramics

Miejsce pracy: Gliwice

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej;
- wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe;
- sumienność, zdolności manualne, precyzja;
- dyspozycyjność;
- spostrzegawczość;
- umiejętność pracy w grupie;
- umiejętność stosowania się do zasad;
- motywacja do pracy na produkcji.

Pożądane:

Obowiązki:
- obsługa linii produkcyjnej, pieców i maszyn;
- stosowanie się do przepisów i norm;
- dbanie o porządek na stanowisku pracy;
- praca w podwyższonej temperaturze.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
- pełny etat;
- pracę w systemie II-zmianowym (7:00-19:00, 19:00-7:00);
- atrakcyjne wynagrodzenie + miesięczne premie;
- kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną;
- bezpłatny dojazd z Gliwic i Zabrza;
- pracę w miłej atmosferze;
- kontakt z najnowocześniejszymi technologiami;
- możliwości rozwoju.

Słowa kluczowe:

Produkcja

Kontakt w sprawie ogłszenia:

Work Express Sp. z o.o.

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie