Asystent Dyrektora

Dodano: 2018-02-17

Region: łódzkie

Miasto:

Kategoria: praca

Szkoła niepubliczna w Łodzi
Renomowana szkoła prywatna zatrudni energiczną osobę do koordynowania prac związanych z administracją biura.

Obowiązki:
kompleksowa obsługa sekretariatu, koordynacja spraw administracyjno - gospodarczych, zarządzanie obiegiem dokumentów, prowadzenie dokumentacji uczniów i słuchaczy, sporządzanie raportów kasowych.

Wymagania:
wykształcenie wyższe, wysokie umiejętności organizacyjne oraz zarządcze, znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, dyspozycyjność oraz wysoka kultura osobista.

Konieczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Mile widziane doświadczenie pedagogiczne.

Oferujemy:

Możliwość rozwoju zawodowego, ciekawą pracę w przyjaznym środowisku, stabilne zatrudnienie na dogodnych warunkach.
Prosimy o CV i LM wraz z dopiskiem "Sekretariat".

Słowa kluczowe:

administracja biurowa

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie