SPRZEDAWCA

Dodano: 2018-03-01

Region: łódzkie

Miasto: Łódź

Kategoria: praca

SPRZEDAWCA

KNITTEX P.P.U.H. poszukuje osoby na stanowisko:
SPRZEDAWCA
Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:

Profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami firmy
Sprzedaż artykułów pończoszniczych i tekstylnych
Dbanie o poprawność ekspozycji towarów
Zamawianie i przyjmowanie towaru

Osiąganie założonych celów sprzedażowych
Dbanie o wizerunek firmy, identyfikacja z marką
Aktywne uczestnictwo w akcjach promocyjnych

Wymagania:

Wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci)
Gotowość do pracy w systemie zmianowym i w weekendy
Komunikatywność i łatwość w przyswajaniu wiedzy
Mile widziana doświadczenie w sprzedaży i w obsłudze klienta
Umiejętność pracy zespołowej oraz dobrej organizacji pracy
Zorientowanie na sprzedaż i obsługę klienta
Kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

Umowę na pełen etat (dla chętnych dowolny zakres godzin)
Przyjazną atmosferę, pracę w młodym i dynamicznym zespole
Szkolenia

Słowa kluczowe:

sprzedaż

Kontakt w sprawie ogłszenia:

KNITTEX P.P.U.H.

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie