KOORDYNATOR DS. METODYCZNYCH / METODYK - ŁÓDŹ

Dodano: 2018-03-01

Region: łódzkie

Miasto:

Kategoria: praca

Renomowana szkoła językowa zatrudni doświadczonego anglistę o wysokich kwalifikacjach metodycznych

Obowiązki:
rekrutacja i nadzór nad procesem zatrudniania i wdrażania lektorów opieka metodyczna nad lektorami, w tym: hospitacja zajęć prowadzonych przez lektorów i prowadzenie odpowiedniej dokumentacji; prowadzenie rozmów okresowych z lektorami
śledzenie i analiza trendów w nauczaniu zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług

Wymagania:
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku bardzo dobra organizacja pracy i zorientowanie na cel dyplom ukończenia wyższych studiów językowych (anglistyka)

Oferujemy:
odpowiedzialne, samodzielne stanowisko w firmie o długoletniej tradycji zatrudnienie na podstawie umowy o pracę atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia) możliwość rozwoju zawodowego

Słowa kluczowe:

kadra zarządzająca

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie