GŁÓWNA KSIĘGOWA

Dodano: 2018-03-01

Region: łódzkie

Miasto:

Kategoria: praca

Renomowana firma edukacyjna (okolice Łódź-Górna) zatrudni doświadczoną osobę na stanowisko:

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za prowadzenie księgowości firmy (KPiR) oraz za nadzór nad obsługą kadrowo-płacową (ok. 60 pracowników – na podst. KP)

Wymagania:

Wykształcenie kierunkowe
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 10-letnie)
Biegła znajomość przepisów podatkowych oraz prawa pracy
Umiejętność sporządzania dokumentacji sprawozdawczej
Rzetelność i dokładność w wykonywaniu zadań
Wysokie umiejętności organizacyjne oraz samodzielność w działaniu
Znajomość obsługi programu CDN OPTIMA dodatkowym atutem

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach w firmie o wieloletniej tradycji
Możliwość uzyskania awansu
Możliwość pracy w niepełnym wymiarze
Miłą atmosferę

Słowa kluczowe:

human resources

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie