Młodszy specjalista ds administracji (nr ref. 03/18)

Dodano: 2018-03-05

Region: śląskie

Miasto: Katowice

Kategoria: praca

Work Service Express jest agencją pracy tymczasowej specjalizującą się w transgranicznej wymianie pracowników. Od 2015 roku firma wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Work Service - jednej z największych firm w branży HR w Europie Środkowo-Wschodniej.

Jesteśmy miejscem, w którym pasja spotyka się z zaangażowaniem, a dialog i wiedza sprzyjają poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego specjalisty ds administracji do Działu Administracji.

Miejsce pracy: Katowice

Wymagania:
- czynne prawo jazdy kat. B (warunek konieczny),
- wykształcenie min. średnie,
- obsługi komputera, znajomości pakietu Office,
- doświadczenie na podobnym stanowisko,
- zdolności analitycznego myślenia,
- samodzielność i szybkość działania,
- umiejętność pracy w zespole, jak i na samodzielnym stanowisku,
- umiejętności komunikacyjne,
- zdolności organizacyjne,
- dokładność i odpowiedzialność.

Obowiązki:
- załatwianie spraw urzędowych (składanie i odbieranie dokumentów, przerejestrowywanie samochodów służbowych),
- wprowadzanie faktur do systemu księgowego,
- realizacja zakupów niezbędnych do funkcjonowania firmy,
- przygotowywanie protokołów zdawczo-odbiorczych mienia powierzonego pracownikom firmy,
- współpraca i kontakt z dostawcami (usługi pocztowe, kurierskie, poligraficzne itd.),
- nadzór nad umowami oraz ich archiwizacja,
- bieżąca obsługa floty samochodowej,
- przygotowywanie dokumentów i zestawień.

Oferujemy:
- karty sportowe, opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe dofinansowane przez pracodawcę,
- ciekawe wyzwania dające satysfakcję,
- pracę w młodym i energicznym zespole,
- elastyczny czas pracy,
- wspólne świętowanie wielu okazji, zarówno rocznic zatrudnienia, jak i innych mniej typowych.

Słowa kluczowe:

Administracja biurowa

Kontakt w sprawie ogłszenia:

Work Express Sp. z o.o.

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie