Opiekunka osoby starszej w Niemczech 1150 euro od 15 kwietnia

Dodano: 2018-03-08

Region: małopolskie

Miasto:

Kategoria: praca

Obecnie nasza firma poszukuje pracownika na stanowisko:
Opiekunka osoby starszej

Poszukujemy zmienniczki dla naszej stałej opiekunki .
wyjazd 15 kwiecień
Miejsce pracy: Niemcy, 65597 Hühnfelden

Stawka 1150 euro miesięcznie dla pani z komunikatywną znajomością
języka niemieckiego

WYMAGANIA:
- doświadczenie w pracy jako opiekunka osoby starszej
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- opieka nad panią z demencją- chodząca przy rollatorze
- prowadzenie domu

OFERUJEMY:
Pracę na umowę zlecenie
stałe zatrudnienie, dogodne zlecenia
odprowadzane składki ZUS i EKUZ
legalną pracę (dokument A1)
elastyczne wyjazdy
bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie
wsparcie koordynatora w czasie pobytu w Niemczech

Nie pobieramy żadnych opłat!!!

Kontakt:
Zainteresowane panie prosimy o kontakt pod numerem Tel 957475361 i
536182612 oraz pod adresem email progressio24@wp.pl

Słowa kluczowe:

opiekunka osoby starszej

Kontakt w sprawie ogłszenia:

Tel. 957475361

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie