Inżynier sprzedaży (nr ref. IS/WAR)

Dodano: 2018-03-11

Region: mazowieckie

Miasto: Warszawa

Kategoria: praca

Naszym Klientem jest firma dostarczająca na całym świecie dedykowane systemy pomiarowe wraz ze specjalistycznym oprogramowaniem oraz świadczy szeroki wachlarz usług związanych ze współrzędnościową techniką pomiarową.

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne.
Doświadczenie handlowe.
Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
Umiejętność konstruktywnego rozwiązywania problemów.
Kreatywność, zaangażowanie, komunikatywność.
Prawo jazdy kat. B.

Pożądane:

Obowiązki:

Pozyskiwanie nowych klientów na terenie województwa dolnośląskiego.
Utrzymywanie stałych kontaktów z dotychczasowymi klientami firmy.
Organizowanie prezentacji u klienta.
Przygotowywanie ofert handlowych.
Doradztwo techniczne.

Oferujemy:

Ciekawą pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku.
Możliwość rozwoju poprzez wiele szkoleń.
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Miłą atmosferę pracy.

Słowa kluczowe:

Handel i obsługa klienta

Kontakt w sprawie ogłszenia:

GD Profesja S.C.

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie