Tania pomoc drogowa w Poznaniu, okolicach i kraju

Ogłoszenie nr: 2197724, przeglądano: 38 razy.


Dodano: 2018-03-12

Region: wielkopolskie

Miasto:

Kategoria: pozostałe

Tania pomoc drogowa w Poznaniu, okolicach i kraju

Nasza firma realizuje usługi przez cały tydzień, 24 godziny na dobę, respektując indywidualne potrzeby każdego właściciela auta.
Możemy zająć się określonym pojazdem na drodze, ale możemy także przetransportować go do w pełni wyposażonego warsztatu. Jesteśmy w stanie zaproponować wysokiej klasy auta zastępcze, które spełnią oczekiwania każdego kierowcy.

Od początku naszej działalności specjalizujemy się w holowaniu aut różnego rodzaju, w tym także samochodów dostawczych, motocykli czy maszyn rolniczych. Szeroki zakres oferowanych przez nas usług odnosi się także do lakiernictwa czy blacharstwa – w zależności od określonych oczekiwań naszych klientów.

Momentalnie oceniamy stan techniczny danego pojazdu, mając na względzie konkretne usterki. Warto podkreślić, że nasi pracownicy posiadają ogromne doświadczenie w usługach z zakresu pomocy drogowej, dzięki czemu są w stanie podjąć się niejednego zlecenia.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i osoby prowadzące większe firmy, ponieważ potrafimy dopasować usługę do potrzeb klienta.

Pomoc Drogowa Lidia Buda, Poznań, województwo wielkopolskie
Telefon: 692797137
WWW: holowanie.i-poznan.plSłowa kluczowe:

auto, biznes, firma, holowanie, inne, motoryzacja, pomoc drogowa, samochód, transport, usługiKontakt w sprawie ogłszenia:

Lidia Buda
692797137Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 darmowe ogłoszenia e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs