z-ca szefa kuchni

Dodano: 2018-03-13

Region: śląskie

Miasto:

Kategoria: praca

Neptuno Resort&Spa;
Neptuno Resort & Spa obiekt hotelowy położony 100 m od morza w miejscowości Dźwirzyno k. Kołobrzegu. z-ca szefa kuchni

Obowiązki:
Zapraszamy do współpracy pracowników mających doświadczenie a także tych, którzy chcą dołączyć do grona obsługi gastronomicznej. Jeśli jesteś otwarty, komunikatywny lubisz kontakt i pracę z ludźmi to praca dla ciebie.

Zakres obowiązków:

Zarządzanie oraz koordynacja pracy podległego zespołu
Czuwanie nad wysokim standardem przygotowywanych potraw
Kontrolowanie czystości stanowisk pracy podległego zespołu
Udział w tworzeniu menu, opracowywanie nowych przepisów i receptur
Współodpowiedzialność za budżet Restauracji
Współpraca przy tworzeniu ofert handlowych na większe imprezy

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku
(mile widziane w branży hotelarskiej)
Doświadczenie w zarządzaniu podległym personelem
Wykształcenie w zawodzie Kucharz i wysokie umiejętności kulinarne
Znajomość procedur HACCP
Znajomość obowiązujących trendów w gastronomii
Doskonała umiejętność organizacji czasu pracy własnej oraz podległego zespołu
Umiejętność pracy pod presją czasu
Samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie i motywacja
Pasja i kreatywność

Oferujemy:

Możliwość rozwoju zawodowego wraz z rozwojem obiektu, który jest na etapie tworzenia (możliwość przyuczenia do zawodu)
Przyjazną i twórczą atmosferę w pracy, w młodym i dynamicznym zespole
Samodzielność działania
Bardzo dobre wynagrodzenie,ZAKWATEROWANIE

Praca w obiekcie wypoczynkowym nad morzem w Dźwirzynie.

CV prosimy przesyłać na adres mailowy.

Słowa kluczowe:

hotelarstwo/turystyka/katering

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie