Potential Unit Manager - Sales and Menagement

Dodano: 2018-03-14

Region: małopolskie

Miasto: Kraków

Kategoria: praca

Lider w branży. Istnieje od 1868 roku i jest wiodącą światową firmą.
Obsługuje ponad 91 spośród 100 czołowych firm w USA oraz ponad 80% z wszystkich firm w rankingu FORTUNE 500®.
W Polsce działamy od 1990 roku. Zaufało nam 4,6 miliona Klientów.
Obecnie realizujemy projekt budowy nowej sieci sprzedaży. Poszukujemy osób pragnących zdobyć lub rozwinąć kompetencje w zakresie profesjonalnej obsługi klienta, budowania zespołów sprzedażowych oraz zarządzania.
Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

W Nasz projekt budowy sieci sprzedaży, wpisany jest 12-miesięczny Program Rozwoju Kompetencji Sprzedażowych oraz Menedżerskich, który kierowany jest do osób poszukujących zwrotu w karierze zawodowej, chcących wykorzystać swój potencjał lub już posiadane umiejętności w pracy z klientem.
Dwunastomiesięczny Program obejmuje:
szkolenie wstępne (przygotowanie do egzaminu KNF) szkolenie produktowe oraz sprzedażowe wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce ( praca z klientem - prospecting ) sprzedaż budowa własnego zespółu sprzedaży - rekrutacja oraz szkolenie ukończenie Programu = rozpoczęcie współpracy na czas nieokreślony

Wymagania:
niekaralność wykształcenie min. średnie wysoka kultura osobista umiejętność szybkiego uczenia się chęć rozwoju osobistego pozytywne nastawienie do świata i ludzi doświadczenie w sprzedaży (dodatkowy atut) doświadczenie w zarządzaniu zespołem (dodatkowy atut) możliwość relokacji do Warszawy lub możliwość częstych przyjazdów.

Oferujemy:
wysoką podstawę wynagrodzenia w całym okresie szkoleniowym + premie pracę z najlepszymi specjalistami w branży doskonałą atmosferę oraz elastyczny czas pracy (home office) udział w kluczowym dla firmy projekcie szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, Multisport)

Słowa kluczowe:

kadra zarządzająca

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie