Kierownik ds. gastronomii

Dodano: 2018-03-15

Region: małopolskie

Miasto: Kraków

Kategoria: praca

Duża firma o ugruntowanej pozycji na rynku.
Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

nadzór nad gastronomią Ośrodka (Hotel, OSiR, Imprezy, Eventy, Zawody sportowe), sporządzanie harmonogramów pracy i nadzorowanie realizacji zadań, weryfikowanie pracy podległego personelu pod kątem jakości, maksymalizację zysków działu gastronomii i wydajności pracowników gastronomii.

Wymagania:

Umiejętności zarządzania personelem,
Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w sektorze gastronomii (min. 2-letnie),
Preferowane wykształcenie kierunkowe,
Praktyczna wiedza z zakresu żywienia (podstawy dietetyki, jakości posiłków),
Znajomość przepisów sanitarnych i HCCAP/ISO (obowiązek posiadania aktualnej książeczki sanepidowsko-epidemiologicznej),
Systematyczność i dokładność w zakresie planowania i realizacji zadań,
Umiejętność kierowania pracą własną i zespołu,
Znajomość zasad gospodarki magazynowej, w tym umiejętność gospodarowania towarem oraz nadzór nad magazynem,
Kreatywność w rozwoju usług (nowe pakiety, promocje),
Nadzór nad przygotowaniem dań i Menu, w tym kontrola jakości produktów i usług,
Zaangażowanie oraz dyspozycyjność.

Oferujemy:

Stabilną i odpowiedzialną pracę w ciekawym miejscu,
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
Pracę w młodym i ambitnym zespole,
Miłą atmosferę w Ośrodku o ugruntowanej pozycji w Krakowie,
Bogaty pakiet sportowy.

Słowa kluczowe:

hotelarstwo/turystyka/katering

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie