Młodszy Specjalista ds. Administracji

Dodano: 2018-03-17

Region: lubelskie

Miasto: Lublin

Kategoria: praca

Wirtualna Polska Media S.A.
Partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:
Miejsce pracy: Lublin

Obowiązki:

Bezpośredni kontakt z serwisem technicznym oraz właścicielem budynku
Koordynowanie zamówień OFIX oraz opisywanie faktur na koniec miesąca
Zarządanie zakupem artykułów niezbędnych do funcjonowania biura
Bezpośredni kontakt z firmą kurierską
Rezerwacja delegacji dla pracowników biura
Koordynowanie współpracy z firmą sprzątającej oraz ochroniarską
Koordynacja firmowych akcji (np.:święta, śniadanie Sante)
Obsługa korespondencji zewnętrznej oraz wewnętrznej
Zarządzanie powierzchnią biurową

Wymagania:

Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz samodzielność
Dokładność, dobra organizacjia pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów
Prawo jazdy kat.B
Nienaganna prezentacja i wysoka kultura osobista

Oferujemy:

Pracę w największej grupie internetowej w Polsce
Przyjazny team i swobodną atmosferę pracy
Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Słowa kluczowe:

administracja biurowa

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie