Drób w diecie - kampania edukacyjna

Ogłoszenie nr: 2198194, przeglądano: 50 razy.


Dodano: 2018-03-20

Region: mazowieckie

Miasto:

Kategoria: pozostałe

Drób w diecie - kampania edukacyjna

Drób to jeden z najchętniej kupowanych przez Polaków mięs, a jego popularność jest coraz większa. Powodem są głównie walory odżywcze i smakowe, wysokiej dostępności oraz konkurencyjnej ceny.

Z czasem wokół drobiu pojawiło się wiele nieprawdziwych i powszechnie powielanych przez media mitów.
Pojawiają się głosy, że mięso drobiowe może być niezdrowe lub wpływać na gospodarkę hormonalną. Informacje te mogą budzić obawy – zwłaszcza jeśli mięso podajemy naszym pociechom. Należy jednak podkreślić, że informacje te w zdecydowanej większości przypadków nie mają one żadnego uzasadnienia.

U Nas można znaleźć informacje na temat gatunków drobiu oraz dowiedzieć się jakie są warunki hodowli. Bazująć wyłącznie na faktach, chcemy pokazać, że mięso drobiowe jest zdrowe i ze względu na swoje walory wskazane dla każdego: małych dzieci, kobiet w ciąży, osób chorych, czy starszych.

Mięso drobiowe zdrowe, oraz smaczne, a ze względu na różnorodność oferowanych elementów udka, skrzydełka, szyjki może często gościć na naszych stołach w postaci rozmaitych dań.

Sprawdź fakty na temat mięsa drobiowego
na stronie http://www.dobrydrob.pl/

Projekt finansowany ze środków Funduszu Promocji Mięsa DrobiowegoSłowa kluczowe:

bez kategorii, edukacja, hodowla, inne, kampanie, kampanie edukacyjne, kampanie społeczne, kulinaria, nauka, odżywanie, pozostałe, przepisy, uroda i zdrowie, zdrowieKontakt w sprawie ogłszenia:

Tomasz Klimczak
518615794Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 darmowe ogłoszenia e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs