Verbis - mobilny logopeda w Lublinie

Ogłoszenie nr: 2198843, przeglądano: 181 razy.


Dodano: 2018-04-03

Region: lubelskie

Miasto:

Kategoria: pozostałe

Verbis - mobilny logopeda w Lublinie

Poszukujesz osoby, która będzie idealnym logopedą dla Twojego dziecka? Od dziecka zmagasz się z dysfunkcjami natury logopedycznej takimi jak jąkanie się się czy inne zaburzenia mowy?

Gabinet Logopedyczny Verbis pomoże Tobie i Twoim bliskim polepszyć jakość komunikacji!

Zapewniamy opiekę i pomoc osobom, które utraciły zdolność porozumiewania się z otoczeniem, bądź uległa ona u nich pogorszeniu. Pracujemy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, którzy chcą doskonalić zasób swojego słownictwa i sposób komunikacji. Kompleksowo zajmujemy się osobami z ograniczeniami natury intelektualnej i innymi zaburzeniami, takimi jak na przykład autyzm czy zespół Aspergera.

Nasze usługi świadczymy mobilnie – to znaczy z dojazdem do Pacjenta. Jest to dogodne rozwiązanie dla osób, którym brakuje czasu na dojazdy i nie posiadają własnego samochodu. Zdajemy sobie sprawę, że podróż z osobą ciężko chorą stanowi duże obciążenie zarówno dla Pacjenta, jak i jego rodziny, dlatego chcemy Ci pomóc dojeżdżając do Ciebie. Docieramy do Pacjenta na terenie Lublina i w promieniu 40 km.

Dbamy o przyjazną atmosferę podczas terapii. Zdajemy sobie sprawę, że dom Pacjenta jest optymalnym miejscem na rekonwalescencję, ponieważ tam czuje się on bezpiecznie i dobrze.


Zatroszcz się o komfort życia i pomóż zapewnić go Twoim bliskim. Umów się na wizytę.


Gabinet Logopedyczny Verbis
Monika Łoszak
tel. 510 177 215Słowa kluczowe:

inne, lekarz, lubelskie, medycyna, medyczne, pozostałe, różne, usługi, zdrowie, zdrowie|urodaKontakt w sprawie ogłszenia:

Monika Łoszak
510177215Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 darmowe ogłoszenia e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs