Technolog przetwórstwa mięsnego - handlowiec

Dodano: 2018-04-04

Region: wielkopolskie

Miasto:

Kategoria: praca

Zaltech
Zaltech jest firmą z ponad 25 letnim doświadczeniem działającą na rynku mieszanek przyprawowych. Główna siedzia firmy znajduje się w miejscowości Mossdorf w Austrii. Dzięki ścisłej współpracy z naszymi partneram jesteśmy w stanie tworzyć unikatowe kompozycje smakowe odpowiadające indywdualnym gustom naszych klientów.

Zaltech Polska jako główne centrum logistyczno handlowe zajmuje się dystrybucją mieszanek przyprawowych, doradztwem technologicznym jak również dba o rozwój produktów na rynkach w Europie Środkowo-Wschodniej i Azji.

Więcej informacji na nasz temat można znaleźć na: www.zaltech.com

Tajemnicą sukcesu przypraw Zaltech są nie tylko perfekcyjnie skomponowane smaki, ale również obowiązująca w firmie kultura pracy. Stawiamy na grę zespołową i zasady fair play. Tworzymy warunki do twórczej pracy i osobistego rozwoju.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

wsparcie klientów w zakresie doradztwa technologicznego utrzymywanie relacji i rozwój współpracy z obecnymi klientami
nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami (budowanie bazy nowych klientów) realizowanie polityki firmy w zakresie sprzedaży produktów regularne raportowanie działań współpraca z centralą firmy przy opracowywaniu projektów na indywidualne potrzeby klientów

Wymagania:

wykształcenie kierunkowe (przetwórstwo żywności lub przetwórstwo mięsa)
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku znajomość branży przetwórstwa mięsnego wysokie umiejętności interpersonalne oraz łatwość nawiązywania kontaktów wysoka kultura osobista
inicjatywa i kreatywność w wypełnianiu obowiązków, samodzielność
dyspozycyjność prawo jazdy kat. B, gotowość do częstych podróży służbowyc

Oferujemy:

pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji jasny i motywujący system premiowy opieka medyczna bonusy - dofinansowanie wczasów, bony świąteczne i inne pracę w miłej i koleżeńskiej atmosferze w dynamicznie rozwijającym się zespole niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon szkolenia

Słowa kluczowe:

inżynieria/konstrukcje/technologia

Kontakt w sprawie ogłszenia:

Zaltech

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie