SPECJALISTA DS. HR

Dodano: 2018-04-17

Region: Wielkopolskie

Miasto: Swarzędz

Kategoria: Praca

Lokalizacja: Swarzędz, Wielkopolskie

Zakres obowiązków:
• Ścisła współpraca z pośrednikami pracy
• Nawiązywanie współpracy z agencjami pracy z rynków wschodnich
• Prowadzenie procesów legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce
• Przygotowywanie oraz kompletowanie niezbędnej do zatrudnienia dokumentacji
• Reprezentowanie klientów przed Urzędami Państwowymi

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie 3500 zł netto
• Sprzęt służbowy (telefon, laptop)
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Możliwość rozwoju osobistego pod kątem całej organizacji

Wymagania:
• Znajomość języka Rosyjskiego lub Ukraińskiego w stopniu komunikatywnym
• Roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Praktyczna wiedza z zakresu procedur i przepisów imigracyjnych
• Znajomość kodeksu postępowania administracyjnego
• Samodzielność w działaniu

Słowa kluczowe:

Human Resources

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie