Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta

Dodano: 2018-04-18

Region: lubelskie

Miasto: Lublin

Kategoria: praca

Wirtualna Polska Media S.A. partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:
Miejsce pracy: Lublin

Obowiązki:

Przygotowywanie i redagowanie treści dla klientów
Kontakty telefoniczne z lekarzami i placówkami medycznymi
Posprzedażowa obsługa klientów

Wymagania:

Doświadczenie w redagowaniu treści
Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klientów
Doświadczenie w pracy w projektach sprzedażowych
Samodzielność i zaangażowanie w realizacji zadań
Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych

Mile widziane:

Doświadczenie w projektach medycznych i bezpośrednich kontaktach z lekarzami/placówkami medycznymi
Znajomość rynku usług medycznych i ubezpieczeń

Oferujemy:

Pracę w jednej z największych w Polsce, nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie mediowej
Dużą samodzielność działania
Przyjazny team i swobodną atmosferę pracy
Możliwość rozwoju w ramach Grupy Kapitałowej
Nowoczesne biuro
Atrakcyjny pakiet benefitów

Słowa kluczowe:

internet/e-commerce

Kontakt w sprawie ogłszenia:

Wirtualna Polska Media S.A.

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie