Specjalista ds. Sprzedaży B2B

Dodano: 2018-05-05

Region: lubelskie

Miasto: Lublin

Kategoria: praca

Wirtualna Polska Media S.A. partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:
Miejsce pracy: Lublin

Obowiązki:

Kontakty telefoniczne z lekarzami i placówkami medycznymi
Pozyskiwanie partnerów do nowego projektu o tematyce medycznej

Wymagania:

2-letniego doświadczenia w projektach sprzedażowych
2-letniego doświadczenia w projektach medycznych i bezpośrednich kontaktach z lekarzami/placówkami medycznymi
Samodzielności
Nastawienia na realizację celu
Wysokich zdolności komunikacyjnych

Dodatkowo docenimy:

Znajomość rynku usług medycznych
Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej

Oferujemy:

Pracę w jednej z największych w Polsce i prężnie rozwijającej się firmie mediowej
Realny wpływ na rozwój projektów, które docierają do milionów użytkowników
Zgrany, ambitny zespół specjalistów i swobodną atmosferę pracy
Atrakcyjny pakiet benefitów

Słowa kluczowe:

internet/e-commerce

Kontakt w sprawie ogłszenia:

Wirtualna Polska Media S.A.

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie