Nauczyciel/ka matematyki w liceum

Dodano: 2018-05-16

Region: podkarpackie

Miasto:

Kategoria: praca

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Dla naszego Klienta-renomowanej szkoły, kształcącej w duchu chrześcijańskich wartości, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nauczyciel/ki matematyki

Miejsce pracy:

Warszawa

Wymagania:
• Tytuł magistra z matematyki z przygotowaniem pedagogicznym
• Doświadczenie w nauczaniu matematyki w liceum min. rok
• Mile widziane doświadczenie akademickie

Pożądane:

Obowiązki:
• Prowadzenie zajęć z matematyki w liceum
• Przekazywanie wiedzy uczniom
• Nawiązywanie relacji z młodzieżą
• Praca zespołowa

Oferujemy:
• Bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (podlegającej pod Kodeks Pracy) w renomowanej szkole
• Min. 15 h dydaktycznych w tygodniu
• Atrakcyjne warunki finansowe
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Słowa kluczowe:

Edukacja i szkolenia

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie