Obsługa Działu Tradycja w markecie w Żyrardowie TYGODNIÓWKI

Dodano: 2018-05-18

Region: Mazowieckie

Miasto: Żyrardów

Kategoria: Praca

Lokalizacja: Żyrardów, Mazowieckie

Zakres obowiązków:
Obsługa klienta.
Dbanie o estetyczny i zachęcający do zakupów wygląd stoiska.
Sprzedaż towaru (wykładanie, kontrola terminów przydatności, obsługa krajalnicy, ważenie).

Oferujemy:
Konkurencyjne warunki zatrudnienia: wypłatę wynagrodzenia w postaci tygodniówek, umowę cywilnoprawną ze stawką godzinową 14 zł brutto.
Zatrudnienie w życzliwym i kompetentnym zespole.

KONTAKT TELEFONICZNY: 795-000-379 lub 22 440-57-07

Wymagania:
Obowiązek posiadania ważnych badań sanitarno-epidemiologicznych.
Doświadczenie w podobnej pracy – mile widziane.
Komunikatywność i swoboda w kontakcie z Klientem.
Zatrudnienie również dla pełnoletnich uczniów/studentów.

Słowa kluczowe:

Inne

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie