Psycholog / Psychoterapeuta

Dodano: 2018-05-22

Region: opolskie

Miasto: Brzeg

Kategoria: praca

MEDSAL Sp. z o.o.
MEDSAL Sp. z o.o. jest specjalistyczna przychodnią w skład której wchodzą:

Poradnia Zdrowia Psychicznego
Poradnia Neurologiczna
Poradnia Geriatryczna

Za cel stawiamy sobie kompleksową opiekę na najwyższym poziomie nad naszymi Pacjentami. Specjalizujemy się w leczeniu chorób ukłądu nerwowego, chorób i zaburzeń psychicznych oraz schorzęń wieku podeszłego. Świadczymy usługi w ramach kontraktu z NFZ w zakresi eleczenia chorób i zaburzeń psychicznych oraz komercyjnie w zakresie neurologii i geriatrii.
Miejsce pracy: Brzeg

Obowiązki:

MEDSAL Sp. z o.o. zatrudni PSYCHOLOGA / PSYCHOTERAPEUTĘ (lub osobę w trakcie szkolenia do uzyskania certyfikatu) do pracy w Poradni Zdrowia Psychicznego w Brzegu (woj. opolskie), ul. Robotnicza 7.

Wymagania:

Dyplom ukończenia studió wyższych - Mgr. Psychologii
Ukończenie drugiego roku szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty uznawanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Polskie Towarzystwo Psychiatryczne lub Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej

Mile widziane:
udokumentowane 2 letnie doświadczenie w pracy klinicznej;
Certyfikaty Psychoterapeuty

Oferujemy:

Formę zatrudnienia adekwatną do oczekiwań kandydata;
Elastyczny czas pracy;
Atrakcyjne wynagrodzenie;
Możliwość podnoszenia kwalifikacji i uczestniczenia w superwizji u certyfikowanego superwizora.

Słowa kluczowe:

służba zdrowia

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie