Pracownik Obsługi Stoiska z Wędlinami - Łódź

Dodano: 2018-06-02

Region: Łódzkie

Miasto: Łódź

Kategoria: Praca

Lokalizacja: Łódź, Łódzkie

Zakres obowiązków:
- Obsługa Klienta na stoisku mięso-wędliny
- Wykładanie produktów
- Dbanie o porządek

Oferujemy:
- Stawkę godzinową 10 zł + premie
- Umowę zlecenie
- Pracę zmianową w godzinach 6-14 lub 14-22
Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami/Kandydatkami.

Wymagania:
- Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
- Chęć do pracy
- Dyspozycyjność, 5 dni w tygodniu (2 weekendy w miesiącu)
- Praca również dla studentów/uczniów zaocznych

Słowa kluczowe:

Sprzedaż

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie